İşyeri Güvenlik Kamerası

İşyerlerinizin Güvenliği ve Personel Takibini iyileştirmek artık sizin elinizde; Firmamız İşyeri Güvenlik Sistemleri konusunda uzman kadromuz ve Acil 7/24 Destek ekibimiz ile yerinde hizmet sunmaktadır.

7/24 Uzaktan İzleme

Akıllı Telefonlar ile Kolay Kullanım

Herşey Kayıt Altında

Geçmişe Dönük Kayıtları İzleme

Gece Görüşlü Kamera

IR LED Teknolojsine Sahip Kızılötesi Kameralar

GARANTİLİ ÜRÜN

Ürünlerimiz Kore Malı ve 2 Yıl Ürün ve Kurulum Garantilidir.

isyeri guvenlik kamera sistemleri

İşyeri  Güvenlik Kamera Sistemleri

İş yerlerinde güvenlik kayıtları için veya devamlı olarak çalışanların takip edilmesi için kullanılan işyeri kamerası seçeneklerimiz sayesinde daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz. İşyerinde çalışma alanlarında ve diğer alanlarda kullanılan kameralar ile devamlı olarak görüntüleme işlemi kaliteli sistemlerimiz ile kolayca yapılabilir. İşyerlerinizde kullanılan bu kamera sistemlerinde özellikle net görüntüler alınması için yüksek çözünürlüklü kayıtların yapılmasını sağlayan kamera seçeneklerimiz bulunur. Bu amaçla daha yüksek kalitede kamera sistemlerimizin tercih edilmesi başarılı sonuçlar alınmasını sağlar.

İşyeri Güvenlik Kurulum Hizmetleri

İşyerlerinde kamera sistemleri ile devamlı olarak yapılacak görüntüleme işlemi için ilk olarak firmamızdan kamera seçimi yapılması gerekir. Bu şekilde yapılan tercihe göre işyeri kamerası farklı özelliklerde çekimler yaparak daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlar. İşyerinde çalışma alanları veya giriş çıkışlar gibi yoğun alanlarda kullanılan kameralar ekibimiz tarafından kolay kurulum hizmeti sayesinde bilgisayara bağlanarak bu şekilde devamlı olarak takibi yapılabilir. Bu şekilde kurulumu yapılan kamera sistemleri uzun süre sorunsuz şekilde aynı kalitede çalışarak kayıt yapılması konusunda verimli sonuçlar verebilir.

 

İşyeri Güvenlik Kamerası Fiyatları

Kameranın kurulacağı yerin önemi ve seçilecek kamera tercihleri fiyat açısından da oldukça önemlidir. Yapılan tercihlere göre kameralarımızın özellikleri farklı şekillerde olacağından buna göre uyguladığımız fiyat seçenekleri de farklılık gösterir.

İşyeri kamerası kullanmak isteyenler için bu şekilde farklı fiyat seçenekleri ile yapmış olduğumuz satışlar üzerinden tercih yapabilirler. Kullanılacak sistemin kalitesine göre alınacak olan görüntülerin kalitesi de değişiklik gösterir.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu