Apartman Güvenlik Kamera Sistemleri

Apartman ve Toplu konutları yaşanabilir daha güvenli bir ortam olması için Uzman Teknik Ekibimiz ile 7/24 Hizmetinizdeyiz.

7/24 Uzaktan İzleme

Akıllı Telefonlar ile Kolay Kullanım

Herşey Kayıt Altında

Geçmişe Dönük Kayıtları İzleme

Gece Görüşlü Kamera

IR LED Teknolojsine Sahip Kızılötesi Kameralar

GARANTİLİ ÜRÜN

Ürünlerimiz Kore Malı ve 2 Yıl Ürün ve Kurulum Garantilidir.

apartman guvenlik kamera sistemleri

Apartman Güvenlik Kamera Sistemlerini Neden Yaptırmalısınız?

İlk olarak binanın güvenliği sağlandığından her dairede oturan ailelerin de güvenliği sağlanmış olmaktayız. Gerek can gerekse de mal güvenliğinin sağlanması ile kişiler kendilerini huzur içinde hissederler ve gözler arkada kalmadığı için de kaygısız, stressiz olarak evlerinden gönül rahatlığı ile ayrılabilirler. Olası tehlike durumlarında ise kayıtlar sayesinde olay mahallinin incelenmesi konusunda kolaylıklar yaşanır, bu da zararların telefi için çok önemlidir.  Kontrolü ve güvenliği arttıracağından zamanınızı, paranızı ve de stresiniz azalacağından sağlığınızı korur.

Apartman Güvenlik Sistemleri Kamera Bileşenleri

Apartman güvenlik kamera sistemleri içinde ilk birleşen kameradır. Bu kameralar, izlenme ve kayıt altına alma olanağı tanıyan analog  ve IP Kapalı Devre TV sistemlerinden oluşmaktadır. Ayrıca konuşma sistemleri ve kayıt cihazları da birleşenlerin bir parçasıdır.

Apartman Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatları

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Satın alınacak ürünün model ve markasına göre değişen fiyatlar söz konusudur. Kameraların analog veya IP kapalı devre olması, konuşma sistemleri ve bu konuşma sisteminin kaplayacağı alan, montaj gibi etkenlere göre fiyatlar değişmektedir. Biz’den birinin keşif yapmasını veya Size teklif vermemizi ister misiniz?

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu